Radomír WOJNAR®
Bylinkář a léčitel

Chcete poradit přes internet?

Máte strach a nebo nemáte čas jít za bylinkářem? Poradíme ...

PLACENÁ SLUŽBA

Tato rubrika je určená těm, kteří z různých příčin nemohou jít k bylinkáři nebo k léčiteli ani k praktickému lékaři a navíc si myslí, že jejich zdravotní problém není vážný a proto chtějí jen poradit nebo chtějí vyzkoušet, jestli je nějaká alternativní možnost léčby svého zdravotního problému.

V mnohých případech - pokud zdravotní problém opravdu není vážný - lze se takto poradit a vyzkoušet přírodní bylinnou léčbu. Abych Vám tímto způsobem mohl poradit, musím však od Vás dostat popsané Vaše zdravotní problémy. A aby se na něco nezapomnělo, je k tomu určený formulář , který po vyplnění a odeslaní do mé schránky si mohu přečíst a Vám zpětně poslat návrh přírodní léčby. Předepsané léčivé byliny nebo přírodní látky uvedené v odpovědi nezasíláme. Ty si musíte obstarat sami. Používáme však jen léčivé byliny a produkty, které se dají běžně koupit.

Platba:

Tato služba je placená. Odpověď s návrhem přírodní léčby stojí 350 Kč

V této ceně je odpověď s návrhem přírodní léčby do vaší mailové schránky na adresu, kterou v dotazníku uvedete. Odpověď bude obsahovat kompletní přírodní bylinnou léčbu, která se bude skládat hlavně z receptu na bylinný čaj z léčivých bylin, popřípadě pokud to situace bude vyžadovat - doporučení diety, koupelí, obkladů, mazání, tinktur, vždy ale podle momentální vaší zdravotní situace, kterou v dotazníku uvedete. Odpověď bude poslána nejpozději do 14 dnů, až po doručení zaplaceného poplatku.

Všechny údaje jsou důvěrné a nebudou záměrně používané pro žádné jiné účely! Údaje jsou zabezpečeny standartním způsobem.

Forma platby:

  • převodem na účet: 1007786143/0800
  • Variabilní symbol: Číslo objednávky
  • IBAN: CZ24 0800 0000 0010 0778 6143 (pro zahraniční platby)
  • BIC: GIBACZPX (pro zahraniční platby)
Formulář léčby přes internet